Zagrajmy razem! Rusza konkurs „Koszulki za Twój 1 %”!

Autor
Zaktualizowany: 29 marca, 2016

Zawodnicy zawsze powinni „zostawiać serce” na boisku. Ale czasem do sukcesu, potrzeba też serca kibiców, dlatego zapraszamy Was do wspólnej akcji wsparcia Partnera Górnika Zabrze – Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Fundacja zajmuje się wprowadzaniem do praktyki klinicznej zaawansowanych metod ratowania życia pacjentów właśnie chorych na serce, a jedną z metod leczenia jest zastosowanie systemu mechanicznego wspomagania serca. W przypadku braku dawcy serca potrzebnego do transplantacji jest to jedyny pomost wydłużający czas oczekiwania na dawcę. Rekord to ponad 500 dni! Czasem taki system umożliwia leczenie prowadzące do samo regeneracji mięśnia sercowego. Taki system dla dorosłych ratuje już życie dorosłych pacjentów ale w tej chwili trwają prace nad wdrożeniem podobnego systemu Religa Heart PED, dedykowanego dzieciom młodzieży.

Jak co roku Fundacja organizuje zbiórkę 1% podatku PIT a my liczymy na Państwa pomoc w tym projekcie. Warto pomóc tym bardziej, że połączymy tu pożyteczne z… przyjemnym!

W jaki sposób się rozliczyć, by wesprzeć tę szczytną inicjatywę? O tym dowiecie się TUTAJ.

Tymczasem jednak zapraszamy do konkursu przygotowanego we współpracy z Fundacją! Mamy dla Was trzy koszulki z autografami. Dwie to koszulki Karoliny Zalewskiej oraz Małgorzaty Stasiak z autografami całej reprezentacji, a ostatnia to koszulka meczowa Górnika z podpisami zawodników z Zabrza. Dodatkowo dysponujemy trzema podwójnymi zaproszeniami na galę „Serce za serce” organizowaną jesienią przez Fundację w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. Co należy zrobić, by je zdobyć?

Opcje są dwie!
Opcja pierwsza, w której zdobyć można jedną z dwóch koszulek lub podwójne zaproszenie!

Po pierwsze: przekazać 1% podatku Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (nr KRS: 00000 69136) i koniecznie zaznaczyć zgodę na przekazanie danych darczyńcy Fundacji (w PIT-36 pozycja nr 311).

Po drugie: odpowiedzieć na dwa poniższe pytania, a odpowiedź wysłać na adres franzke@handballzabrze.pl. E-mail koniecznie trzeba zatytułować KONKURS FRK, a w treści, prócz odpowiedzi, konieczne jest podanie imienia i nazwiska.

Po trzecie: pozostaje czekać cierpliwie do lata, kiedy oficjalnie rozstrzygniemy konkurs, a zwycięzców poinformujemy o tym drogą mailową.

PYTANIA:
1. Który z aktualnych zawodników Górnika Zabrze ma najdłuższe doświadczenie w reprezentowaniu zabrzańskiego klubu piłki ręcznej?
2. W którym roku Zbigniew Religa przeprowadził w Zabrzu, pierwszy udany zabieg transplantacji serca.

Opcja druga, w której można zdobyć jedną koszulkę lub jedno z dwóch zaproszeń:
Warunkiem koniecznym jest oczywiście przekazanie 1% podatku Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (nr KRS: 00000 69136) i koniecznie wyrażenie zgody na przekazanie danych darczyńcy Fundacji (w PIT-36 pozycja nr 311).

Potem wystarczy publicznie polubić, udostępnić na swojej osi czasu oraz dodać komentarz: „Dbam o serce i pomagam innym” pod konkursowym postem na portaluFacebook.com. Dodatkowo trzeba polubić fanpage: Handball Zabrze – Fan klub, polskieserce.pl oraz Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii.
Skrócony regulamin konkursu „Koszulki za procent”!
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii oraz wyrażenie zgody na przekazanie danych darczyńcy Fundacji (pozycja nr 311 w PIT-36).
2. Uczestnik konkursu może skorzystać tylko z jednej z dwóch opcji konkursu:
a. Wystarczy odpowiedzieć na pytania zamieszczone na stronie www.HandballZabrze.pl i wysłać prawidłową odpowiedź na mail franzke@handballzabrze.pl. W mailu powinny zostać zawarte dane uczestnika konkursu: imię, nazwisko, numer telefonu, a e-mail musi być zatytułowany „KONKURS FRK”.
lub
b. Wystarczy publicznie polubić i udostępnić na swojej osi czasu oraz dodać komentarz: „Dbam o serce i pomagam innym”, pod konkursowym postem na portalu Facebook.com. Dodatkowo trzeba polubić fanpage: Handball Zabrze – Fan klub, polskieserce.pl oraz Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii.
3. 31 lipca zostanie wyłoniona szóstka zwycięzców spośród wszystkich tych, którzy spełnili warunki zawarte w punkcie 1 i 2 skróconego regulaminu. Każdy z nich otrzyma wybraną losowo koszulkę lub podwójne zaproszenie na koncert Serce za Serce w Domu Muzyki i Tańca.
4. Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody poprzez e-mail (w przypadku konkursu zawartego w punkcie 2a) na adres w zgłoszeniu, najpóźniej na 14 dni przed pierwszym meczem Górnika Zabrze we własnej hali. W przypadku uczestników części konkursu opisanego w punkcie 2b) nazwiska zostaną ogłoszone na fanpage’u Handball Zabrze – Fan klub, a zwycięzcy będą zobowiązani o kontakt mailowy na adres franzke@handballzabrze.pl w przeciągu 7 dni.
5. Nagrody zostaną wręczone podczas pierwszego we własnej hali, ligowego meczu Górnika Zabrze inaugurującego sezon 2016/2017.

Musisz się zalogował, żeby dodać komentarz Login