Zakłady bukmacherskie Totolotek sponsorem meczu Trójkolorowych z Płockiem!

Autor
Zaktualizowany: Kwiecień 13, 2018

Z ogromnym entuzjazmem informujemy, że sponsorem najbliższego meczu NMC Górnika Zabrze z Orlenem Wisłą Płock będzie jeden z liderów rynku bukmacherskiego, Totolotek!

 Dlaczego Totolotek zdecydował się wesprzeć zabrzańskich szczypiornistów? – Górnik to uznana marka sportowa, a piłkarze ręczni z Zabrza spisują się w obecnym sezonie bardzo dobrze. Jako sponsor polskiego sportu, zakłady bukmacherskie Totolotek doceniają tak ambitną postawę, dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie klubu w ważnym momencie sezonu – tłumaczy Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor ds. Marketingu Totolotka.

Zakłady bukmacherskie Totolotek we wsparcie NMC Górnika Zabrze w drodze na szczyt wchodzą z wyjątkowym impetem i przygotowały szereg atrakcji. Już wkrótce ogłoszony zostanie specjalny konkurs, w którym nagrodami za poprawnie wytypowany wynik meczu z Wisłą Płock będzie podwójne zaproszenie na wtorkowy mecz przeciwko PGE Vive Kielce w ramach półfinału Pucharu Polski. Śledźcie nas i naszego partnera na Facebooku!

Dzięki Totolotkowi będzie można zdobyć koszulkę meczową NMC Górnika z kompletem podpisów zawodników klubu. W jaki sposób? O tym już wkrótce na naszych łamach, ale podpowiemy, że wszystko odbędzie się w przerwie sobotniego spotkania.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.