Zaległości z Grupą Azoty SPR Tarnów już dziś! Transmisja na Emocje.TV!

Autor
Zaktualizowany: 18 listopada, 2020

Już dziś o godz. 19.00 – czyli dokładnie miesiąc po pierwotnie zaplanowanym terminie, a przełożonym z racji przypadków COVID-19 w zespole Trójkolorowych – Górnik Zabrze podejmie Grupę Azoty SPR Tarnów w ramach rozgrywek najwyższej klasy szczypiorniaka!

Tarnowianie wciąż szukają punktów, by zapukać do wyższej części tabeli. Na razie na ich dorobek składają się zwycięstwa ze Stalą Mielec i ostatnio MMTSem Kwidzyn. Po ostatnim wyjątkowo wyrównanym spotkaniu z Gwardią Opole (zakończonym decydującym rzutem karnym w ostatnich sekundach na 31:30 na korzyść opolan) widać jednak, że kreatywny, oparty na szybkich i technicznych zawodnikach skład ma spore aspiracje na trwający sezon.

Na razie oba zespoły oficjalnie spotykały się siedmiokrotnie. Większość tych spotkań to jednak mecze sparingowe zorganizowane dzięki dobrej współpracy obu klubów. Dwa letnie sparingi padły łupem zabrzan. W Tarnowie Górnicy wygrali trzema bramkami, w Zabrzu aż piętnastoma. W walce o ligowe punkty oba zespoły ostatni raz spotkały się niemal rok temu, w grudniu 2019 roku. Zabrzanie na otwarcie Areny Jaskółka, czyli nowej hali tarnowian, wygrali 33:23.

Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już dziś. Mecz będzie można zobaczyć na platformie Emocje.TV!

 

Z racji ograniczeń wynikających z pandemii i, co za tym idzie, braku biletów w sprzedaży, serdecznie zapraszamy dopingowania przed komputerami, telefonami i telewizorami i skorzystania z platformy emocje.tv. Na niej będzie można śledzić wszystkie spotkania ligowe, które nie będą transmitowane przez TVP Sport. I to z komentarzem, profesjonalną oprawą i statystykami! Wśród nich oczywiście także niedzielmny mecz z Zagłębiem Lubin! 

Miesięczny dostęp do wszystkich transmisji wyniesie jedyne 24 zł.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.