Zalicytuj koszulkę Iso Sluijtersa z autografami drużyny, wesprzyj WOŚP!

Autor
Zaktualizowany: Styczeń 14, 2019

Jeden z naszych kibiców wygrał na licytacji charytatywnej koszulkę Iso Sluijtersa z kompletem autografów zawodników i sztabu NMC Górnika Zabrze. Teraz postanowił ją przekazać ponownie na licytację, a zysk przekazany zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!


Dlatego tym goręcej zachęcamy do licytacji tej wyjątkowej, szczególnie dobroczynnej koszulki! Licytować ją można na stronie:
https://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-iso-sluijters-nmc-gornik-zabrze-i8728300

Garść informacji: koszulka z sezonu 2018/2019 prawego rozgrywającego drużyny piłki ręcznej NMC Górnik Zabrze – ISO SLUIJTERS’a! Koszulka będąca przedmiotem aukcji wyprodukowana została w Polsce przez markę CUNA. Wykonana została z gładkiego, elastycznego materiału, który posiada właściwości bakteriobójcze. Dodatkowe atuty to 4-stronny stretch, który zapewnia swobodę ruchów oraz elastyczne szwy. Jej rozmiar to XL. Koszulka jest JEDYNA w swoim rodzaju i NIEPOWTARZALNA, ponieważ widnieje na niej komplet podpisów graczy drużyny piłki ręcznej NMC Górnik Zabrze w sezonie 2018/2019, którzy złożyli je w innym szczytnym celu!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

1 Komentarz

  1. Anonim

    14 stycznia 2019 at 17:05

    Link do aukcji nie dziala. Ostatnie „0” nie jest ujęte.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.