Zapisy na karnety na sezon 2018/2019 ruszyły!

Autor
Zaktualizowany: Sierpień 6, 2018

Dziś rozpoczynają się zapisy na karnety obowiązujące w sezonie 2018/2019! Dla posiadaczy stałych wejściówek na poprzedni sezon klub przygotował świetną promocję!

Karnety w zbliżającym się sezonie będą uprawniać do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGNiG Superligi, spotkania rundy finałowej oraz wszystkie mecze Pucharu Polski. Zakup karnetów jeszcze w sierpniu pozwala zarezerwować sobie najlepsze miejsca na hali, bowiem wciąż będzie obowiązywać oznaczenie miejsc siedzących!

Ale karnet to nie tylko zysk w postaci tańszych wejściówek na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski. To również zniżki u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie. Co więcej, w tym roku nasza współpraca z portalem www.KupBilet.pl będzie jeszcze ściślejsza. Każdy karnet będzie nosił specjalny numer, który będzie uprawniał do rabatów i zniżek przygotowywanych przez jednego z liderów kolportażu biletów w Polsce!

Karnet to nie tylko zysk w postaci zniżek u naszych wybranych partnerów oraz pewne miejsce na najbardziej prestiżowych spotkaniach w sezonie.

Cenę karnetów ustalono na poziomie 300,00 zł. Po raz kolejny w ofercie pojawiają się również karnety ulgowe dla studentów, emerytów i rencistów. Ich cena to 220,00 zł. Dostępne są także karnety dla dzieci w cenie 160,00 zł.

Przygotowaliśmy również specjalną promocję dla naszych stałych kibiców. Wszyscy posiadacze stałych wejściówek na mecze w minionym sezonie otrzymają od klubu dodatkowo rabat w wysokości 10% na zamówienie karnetu obowiązującego w tym sezonie! Promocja obowiązuje do 14 sierpnia.

Zamówienia na karnety można składać w sekretariacie klubu (Hala „Pogoń”, ul. Wolności 406) od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 16.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.