Ze sporymi sukcesami w Plebiscycie na Najpopularniejszego trenera i sportowca Zabrza!

Autor
Zaktualizowany: Styczeń 13, 2019

Na wczorajszym Balu Sportowca wyłoniono zwycięzców Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Zabrza w 2018 roku. Zawodnicy i trener NMC Górnika Zabrze odnieśli spore sukcesy, a cały zespół wygrał w punktacji kanadyskiej!

Na ten sukces złożyło się drugie miejsce trenera Rastislava Trtika, którego wyprzedził jedynie trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz. Co ciekawe, na czwartej pozycji uplasował się trener SPRu Górnik Zabrze i były zawodnik NMC Górnika, Arkadiusz Kowalski!

Jeszcze lepszy wynik zabrzanie zdobyli w kategorii sportowców. Ósme miejsce zajął Paweł Krawczyk, zawodnik SPRu Górnik Zabrze regularnie trenujący z seniorską drużyną. Na szósty miejscu odnalazł się kapitan zespołu Bartłomiej Tomczak. Dwa oczka wyżej uplasował się Martin Galia, a drugie miejsce zajął Mateusz Kornecki! Niestety obaj bramkarze nie mogli osobiście odebrać nagród, bowiem Martin przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, a Mateusz w ostatniej chwili musiał z niego zrezygnować, bo zmogła go choroba. Najpopularniejszym sportowcem wybrano Szymona Żurkowskiego, piłkarza Górnika Zabrza.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.