Ze Szczecinem w niedzielę!

Autor
Zaktualizowany: Wrzesień 5, 2018

Już 16 września (niedziela) o godz. 17.00 zawodnicy NMC Górnika Zabrze znów będą mierzyć się w ramach PGNiG Superligi w zabrzańskiej Hali Pogoni! Trójkolorowi podejmą Sandrą SPA Pogoń Szczecin!

Portowcy konsekwentnie odmładzają skład. W ubiegłych rozgrywkach wypożyczyli między innymi zawodnika Górnika, Wojtka Matuszaka. Musieli jednak uzupełnić skład między innymi o skrzydłowego, wszak Wojciech Zydroń zakończył karierę sportową. Z klubem rozstał się również Sebastian Zapora, który aktualnie broni barw… NMC Górnika Zabrze. Bramki strzec mają dwaj młodzi golkiperzy: Marek Bartosik i Marcin Teterycz.

Do zmian doszło również na środku rozegrania. Ani Seweryn Gryszka, ani Roman Bereżny nie przekonali swoją grą, by dać im jeszcze czas. Zastąpić mają ich: Piotr Rybski i Patryk Miłek.

Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów na mecz już dziś, by zagwarantować sobie najlepsze miejsca na hali. Można je nabyć na portalu KupBilet.pl – KLIK.

 

Bilety na mecze PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski:
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy (dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów)
10 zł – ulgowy (dla młodzieży szkolnej do 18 lat)
45 zł – rodzinny 2+1 (dwie osoby dorosłe plus dziecko do 18 lat)
50 zł – rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci do 18 lat)
1 zł – dzieci do lat 7

UWAGA: W dzień meczowy bilety będą również w sprzedaży w serwisie: kupbilet.pl do godziny przed spotkaniem. Później wejściówki dostępne tylko w kasie klubu, w cenie o 5 zł wyższej.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.