Zniżki za karnety

Chcesz mieć możliwość zobaczenia wszystkich domowych spotkań Górnika Zabrze? Kup karnet!

Kupując karnet, poza możliwością kibicowania naszej drużynie na domowych meczach PGNiG Superligi  i Pucharu Polski zyskujesz pakiet zniżek oferowanych przez partnerów klubu!

Do akcji „zniżki za karnety” dołączyli już:

  • Restauracja U Greka – Osoby posiadające aktualny karnet po okazaniu go w restauracji otrzymują 10% zniżki na wszystkie dania.
  • Taxi „Kopernik” – Osoby posiadające aktualne karnety otrzymują 10% zniżki na wszystkie kursy. W dniu meczu wszystkie osoby udające się na mecz oraz wracające do domu po wydarzeniu otrzymają 10% zniżki.
  • Restauracja Hotelu Ibis – 15% zniżki od całkowitej ceny zamówienia z biletem (realizacja do dwóch dni po dacie meczu). Dla posiadaczy karnetu 20% zniżki od całkowitej ceny zamówienia. Dla posiadaczy karnetu VIP 25% zniżki od całkowitej ceny zamówienia.
  • Restauracja „Pod Wawrzynem” – Osoby posiadające aktualny karnet, po okazaniu go w restauracji otrzymują 15% zniżki na wszystkie dania.
  • Cuna – Osoby posiadające aktualny karnet otrzymują 15% zniżki na kupno odzieży marki Cuna w sklepiku klubowym.

Zniżki są naliczane jednorazowo do każdego rachunku i nie kumulują się w zależności od ilości posiadanych biletów lub karnetów.