Górnik Zabrze handball

Invest Finance Group wspiera Górnika!

07.09.2022

Invest Finance Group przez kolejny sezon będzie wspierać Górnika Zabrze! Nasz partner do rodziny Trójkolorowych dołączył przed rokiem i postanowił przedłużyć wsparcie dla zabrzańskiego szczypiorniaka.

Na co dzień Invest Finance Group zajmuje się rozwiązaniami dotyczącymi środków trwałych. Firma specjalizuje się w leasingach, pożyczkach leasingowych oraz ubezpieczeniach. Prezes, Łukasz Michalski, jest jednak także bardzo blisko sportu! W przeszłości grał w piłkę ręczną na pozycji obrotowego, a teraz jest członkiem zarządu I-ligowego zespołu z Kielc, skąd zresztą pochodzi.

- Teraz jednak mieszkam i pracuję na Śląsku. A że wciąż kocham piłkę ręczną, to postanowiłem wspierać także Górnika Zabrze - uśmiecha się Łukasz Michalski. Jako były zawodnik nie kryje zaskoczenia wynikiem Górnika w Lidze Europejskiej: - Nie ukrywam, że liczyłem na inne rozstrzygnięcie. Ale taki jest właśnie sport. W Zabrzu udało się zagrać świetną drugą połowę, w Zurychu druga połowa była fatalna. Trudno, teraz trzeba skupić się na rozgrywkach ligowych. Kibicuję więc Górnikowi, by osiągnął jak najlepszy wynik!

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl