Górnik Zabrze handball

Golden Taxi z Górnikiem!

20.10.2022

Miło nam poinformować, że nowym partnerem naszego klubu zostało Golden Taxi, numer jeden wśród przewoźników w naszym mieście.

To dobra wiadomość dla kibiców naszego klubu. Już od dziś po zakończeniu każdego spotkania na fanów wychodzących z hali będą czekały do dyspozycji samochody Golden Taxi, najlepszego i najtańszego przewoźnika w Zabrzu. Mało tego, wszystkie osoby, które w dniu meczu będą chciały dostać się do hali, lub wrócić z niej do domu, dostaną dodatkowo 5 procent rabatu.

- Jesteśmy w mieście widoczni od kilku lat. Mamy najlepsze samochody i najlepsze ceny. Nasza „flota” jest na tyle liczna, że jesteśmy w każdej chwili do dyspozycji naszych klientów. To dla nas satysfakcja, że możemy się związać z tak uznaną firmą, jaką jest klub piłki ręcznej Górnik Zabrze. Oczywiście chodzę na mecze i kibicuję Górnikowi. W hali panuje fantastyczna, rodzinna atmosfera. Do tego dochodzi bardzo wysoki poziom sportowy. Górnik gra o medal mistrzostw Polski. Jeżeli nasza współpraca choć w niewielkim stopniu przyczyni się do oczekiwanego sukcesu, będziemy mieli ogromną satysfakcję – mówi Damian Golczyński, prezes Golden Taxi.

Mało tego, już niebawem w dniu poprzedzającym nasze mecz oraz w dniu spotkań naszej drużyny, na samochodach Golden Taxi będzie można dostrzec flagi z herbem Górnika, przypominające i zachęcające do odwiedzenia naszej hali.

- Witamy na pokładzie. To kolejna zabrzańska firma, która się z nami wiąże. Nawiązując do nazwy firmy, może trudno nam będzie powalczyć o złoty medal mistrzostw Polski, ale zrobimy wszystko, by kibice wychodzący z hali mieli jak najwięcej satysfakcji. Witamy Golden Taxi na pokładzie pod nazwą Górnik Zabrze – mówi Dariusz Czernik, dyrektor klub.

Sklep

Wybrane gadżety z naszego sklepu

Klaskacze

Klaskacze

Cena: 8,00
Szalik kibica

Szalik kibica

Cena: 45,00
Replika koszulki meczowej

Replika koszulki meczowej

Cena: 119,00
Pełna oferta

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl